CZECH SPA & WELLNESS - cestovní kancelář, s.r.o.  PROVOZOVATEL LÁZEŇSKÉHO KATALOGU WWW.LAZNE.NET
KONTAKT: info@lazne.net

Astoria Hotel & Medical Spa ****

Hotel má naprosto unikátní polohu, přímo v centru lázní, naproti Mlýnské kolonádě s léčivými prameny.

parkování zdarmarecepce na hotelurestaurace / jídelnavýtahinternet / WiFilázeňské procedury v hoteluklimatizace na pokoji

Astoria Hotel & Medical Spa
kompletní nabídka relaxačních a wellness pobytů

Popis hotelu:

Hotel se skládá z 5 vzájemně propojených budov, které tvoří komplex Astoria a z dependance Art Deco Wolker, vzdálené 300m. Všechny budovy se nachází v památkové zóně a překvapí svým interiérem, který snoubí historii a moderní komfort. Hotel nabízí služby recepce, restauraci a vlastní Balneocentrum.

Vybavení pokoje:

Hotel nabízí dvou a jednolůžkové pokoje kategorie Comfort (DBL_KOMF/SGL_KOMF). Tyto standardní pokoje prošli nedávno rekonstrukcí a disponují koupelnou se sprchou nebo vanou a WC. V pokoji je SAT TV, chladnička, telefon a rádio. Hosté můžou využít k uskladnění cenností trezor buď přímo v pokoji nebo na recepci. WiFi připojení na internet je na pokoji bezplatné. Některé pokoje mají výhled na Mlýnskou kolonádu. Rekonstruované pokoje v dependanci Art Deco Wolker kategorie Comfort Plus (DBL_B/SGL_B) jsou o něco větší, mají koupelnu se sprchovým koutem a výhled na Tržní nebo Vřídelní kolonádu.

Stravování:

Polopenze se podává v hotelové restauraci v centrálním komplexu Astoria formou teplého a studeného bufetu. Je zajištěno několik druhů dietního stravování, včetně vegetariánského nebo bezlepkového. V nové hotelové čajovně „Tea Lounge Room“ je možné si zdarma vychutnat šálek lahodného čaje. Spa a Wellness:V hotely se nachází nově zrekonstruované wellness centrum, kde se nachází bazén s protiproudem, masážními tryskami, masážní lavicí a podlahovou perličkovou masáží. Dále lze využít finskou, parní nebo aroma saunu. Nechybí zážitkové sprchy, kneipův chodník a odpočívárny s nabídkou vody a čaje.

Lázeňské a wellness centrum:

Hotel je poskytovatelem zdravotních služeb a lázeňské léčebně rehabilitační péče. Balneo provoz k procedurám využívá vřídelní minerální vodu, která je do hotelu přiváděná vlastní přípojkou. Centrum nabízí různé masáže, thajské masáže a léčebnou tělovou terapii. Nabízí se zde také fyzikální terapie pro léčbu a prevenci poruch pohybového systému. Dále je v nabídce oxygenoterapie, inhalační léčba nebo zubní irigace. Nechybí CO2 terapie, termoterapie a hydroterapie. Nabídku uzavírá bohatá škála kosmetických procedur a ošetření pomocí kosmetiky značky CARL´s cosmetics.

Doporučujeme - výběr z nabídky wellness pobytů

Karlovy Vary - Wellness pobyt na 2 noci

Wellness pobyt na 2 noci

 3 dny / 2 noci
 od 3 800 Kč
Na skok do Karlových Varů, užít si pohodový relax v lázeňském hotelu přímo naproti hlavní kolonádě. V ceně pobytu je ubytování s polopenzí které doplňuje koupel a masáž. Po celou dobu máte pobytu volný vstup do wellness centra a čaj v hotelové čajovně.
...
Karlovy Vary - Wellness dovolená na 3 noci

Wellness dovolená na 3 noci

 4 dny / 3 noci
 od 4 600 Kč
Dovolená v Karlových Varech není jen o relaxaci ve wellness centru, ale také o aktivním odpočinku ve městě a okolí v přírodě. Balíček obsahuje kromě procedur také různé tipy na poznávání karlovarského kraje.
...

Máte dotaz?

Zavolejte nám do naší cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7

Po - Pá: 8:30 - 17:00
PRO KOMPLEXNÍ A PŘÍSPĚVKOVOU LÁZEŇSKOU PÉČI KONTAKTUJTE SVOU ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNU!

Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář s.r.o.

Národní 28, 110 00 Praha 1
O společnosti Kontakty Často kladené dotazy

Kompletní nabídka

Kompletní nabídků lázeňských pobytů v ČR i zahraničí najdete v našem katalogu www.lazne.net .