CZECH SPA & WELLNESS - cestovní kancelář, s.r.o.  PROVOZOVATEL LÁZEŇSKÉHO KATALOGU WWW.LAZNE.NET
KONTAKT: info@lazne.net

Hotel Imperial ****

Impozantní stavba z 20tých let minulého století leží nad městem, obklopená přírodou a neskutečným klidem. Spojení s městem zabezpečuje Lanová dráha Imperial, která jezdí pravidelně přímo od hotelu.

parkování zdarmahotelová garážrestaurace / jídelnavýtahinternet / WiFilázeňské procedury v hoteluklimatizace na pokoji

Hotel Imperial
kompletní nabídka relaxačních a wellness pobytů

Popis hotelu:

Pohádkový velkohotel, který byl postaven v roce 1912 patří mezi nejvýznamnější a nejluxusnější hotely v Karlových Varech. Hotel získal několikrát ocenění "Czech Republic´s Leading Spa Resort". Hotel disponuje celkem 205 pokoji, které odpovídají komfortu 5* hotelu. Hostům je k dispozici hotelová recepce, která nabízí také sekretářské služby, pro ty, kteří musí pracovat i během dovolené. Hotel má vlastní wellness center a také nabízí lázeňskou péči.

Vybavení pokojů:

Pokoje kategorie Superior (DBL_SUP/SGL_SUP) jsou zařízené s ohledem na historický ráz hotelu. Disponuji koupelnou s vanou, fénem a kosmetickým zrcátkem. V koupelně je kromě WC k dispozici také bidet. V pokoji je možné využít minibar, telefon s přímou volbou, bezpečnostní schránku nebo set na přípravu kávy a čaje. Nechybí TV a bezplatné připojení na internet. Pro hosty jsou na pokojích připraveny také župany a hotelové pantofle. V hotelu lze rezervovat také pokoje vyšších kategorií jako Junior Suite nebo Superior City view. Ceny a kapacity jsou dostupné na vyžádání.

Stravování:

Stravování je servírované v moderně zařízených hotelových restauracích. V restauraci „Prague“ se podává polopenze a obědy formou bufetových stolů. Nekuřácká restaurace poskytuje možnost tzv. „Open kitchen“, kde se příprava jídla odehrává přímo před zraky hostů. V hotelu lze navštívit tako A la carte restauraci ve francouzském stylu, která propojuje mezinárodní kuchyni s francouzskou a českou. V hotelu Imperial nemůže chybět kavárna Cafe Vienna v prvorepublikovém stylu. Kromě bohaté nabídky kávy a čajů nabízí prvotřídní moučníky. Ke kavárně patří venkovní terasa pro letní posezení.

Spa & Wellness:

Hotelové wellness nabízí královský odpočinek v krytém bazénu, sauně nebo whirlpoolu. Na výběr je také z několika druhů masáží, různé zábaly nebo minerální perličkové koupele. K procedurám se používá přírodní vřídelní voda, která je přiváděná přímo do hotelu.

Procedury poskytované hotelem:

Kvalitní péči poskytuje moderní balneocentrum a široká nabídka tradičních i moderních procedur. Nabízí se zde například diatermie, inhalace, Hot Stone Therapy, laser, parafín a mnoho dalších. V hotelu lze absolvovat také tradiční karlovarskou léčbu pod dohledem hotelového lékaře, zdravotních sester a s pravidelnou pitnou kúrou.Hosté mohou také využívat kadeřnictví či kosmetiku.

Poznámka:

Parkování není možné přímo u hotelu ale v nedalekých veřejných parkovacích místech, která jsou za poplatek. Hotel nabízí odvoz a dovezení automobilu na parkoviště, které je zpoplatněno 15€/den.

Pobyt domácích mazlíčků je povolen po předešlé domluvě a za poplatek.

Poplatek z pobytu 35,-Kč / osoba / den není v ceně pobytu zahrnut a je splatný v hotelu při příjezdu.

Změna poplatku z pobytu od 1.9.2022 - 50,-Kč / osoba / den

Doporučujeme - výběr z nabídky wellness pobytů

Karlovy Vary - Lázeňský balíček classic

Lázeňský balíček classic

 8 dní / 7 nocí
 od 16 120 Kč
K lázním patří klasické lázeňské kúry. Ta nechybí ani v nabídce vyhlášeného hotelu Imperial, který se majestátně vzpírá nad proslulým lázeňským městem. V rámci balíčku máte 9 procedur na základě doporučení lékaře a samozřejmě vstup do hotelového wellness.
...
Karlovy Vary - Antistresový program  na 6 dní

Antistresový program na 6 dní

 6 dní / 5 nocí
 od 11 520 Kč
Zahoďte každodenní starosti a posuňte se v čase do prvorepublikového hotelu Imperial ve vyhlášených Karlových Varech. Odpočinete si v hotelovém wellness a navíc máte v ceně 6 procedur na odbourání stresu a navození pocitu pohody.
...

Máte dotaz?

Zavolejte nám do naší cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7

Po - Pá: 8:30 - 17:00
PRO KOMPLEXNÍ A PŘÍSPĚVKOVOU LÁZEŇSKOU PÉČI KONTAKTUJTE SVOU ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNU!

Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář s.r.o.

Národní 28, 110 00 Praha 1
O společnosti Kontakty Často kladené dotazy

Kompletní nabídka

Kompletní nabídků lázeňských pobytů v ČR i zahraničí najdete v našem katalogu www.lazne.net .