CZECH SPA & WELLNESS - cestovní kancelář, s.r.o.  PROVOZOVATEL LÁZEŇSKÉHO KATALOGU WWW.LAZNE.NET
KONTAKT: info@lazne.net

Olympia Spa & Wellness Hotel ****

Hotel má zcela unikátní polohu, přímo v centru lázeňského města Karlovy Vary, nedaleko Karlovarského městského divadla.

parkování zdarmahotelová garážrecepce na hotelurestaurace / jídelnavýtahinternet / WiFilázeňské procedury v hoteluklimatizace na pokoji

Olympia Spa & Wellness Hotel
kompletní nabídka relaxačních a wellness pobytů

Popis hotelu:

Hotel se vyznačuje jedinečnými prvky pozdní klasicizující secese, pseudo baroka a kubizmu. V hotelu se nachází menší recepce a hotelová restaurace. K dispozici je hotelové léčebné a wellness centrum. Do hotelu je přivedená voda z hlavního karlovarského pramene Vřídlo.

Vybavení pokoje:

Hotel má k dispozici 37 stylové vybavených pokojů kategorie Superior (DBL_SUP). Pokoje mají koupelnu se sprchou i vanou a WC. V pokoji je TV se satelitními programy, telefon a individuální klimatizace. Pro hosty jsou připraveny župany a pantofle. Wifi připojení na internet je na pokojích zdarma. Pokoje mají krásný výhled na lázeňskou kolonádu.

Stravování:

Snídaně a večeře jsou servírované, s možností salátového bufetu. V nabídce jsou jídla moderní české i mezinárodní kuchyně. Pro zájemce je možné využít služeb dietní sestry a individuálně sestaveného jídelníčku. Obědy a večeře lze doobjednat na místě výběrem z menu.

Spa & wellness centrum:

V hotelu je k dispozici bazén s relaxační místností. Dále je zde sauna a fytosauna s cedrového dřeva pro jednotlivce. Nabízejí se různé masáže včetně thajských. Připravena je také nabídka různých koupelí a zábalů. Přístupné je hotelové fitness a tělocvična.

Procedury poskytované hotelem:

V rámci léčebného programu lze absolvovat léčebné procedury. Fyzioterapeuti provádějí individuální cvičení, reflexní masáže nebo plynové injekce. V nabídce jsou také oxygen terapie, inhalace, parafinové zábaly nebo podvodní masáže. Další procedury v nabídce jsou magnetorepaie, elektroterapie, endokrinologie nebo pneumopunktura. K dispozici je také salon Kleopatra a Royal Derma Clinic.

Poznámka:

Hotelové parkoviště za poplatek 520 Kč na noc po předešlé rezervaci.

Pobyt domácích zvířat je možný na vyžádání a za poplatek.

Doporučujeme - výběr z nabídky wellness pobytů

Karlovy Vary - Spanilá jízda Karlovými Vary – všední dny

Spanilá jízda Karlovými Vary – všední dny

 4 dny / 3 noci
 od 5 120 Kč
Užít si Karlovy Vary plnými doušky, dopřát si všechno na co v pracovním rauši nemáte čas. To vám nabízí balíček Spanilá jízda Karlovými Vary. Užijte si pár dní sladkého nic nedělání.
...
Karlovy Vary - Ozdravný pobyt pro posílení imunity na 6 dní

Ozdravný pobyt pro posílení imunity na 6 dní

 6 dní / 5 nocí
 od 9 370 Kč
Dobrá imunita e základem kvalitního života. Posilte svojí imunitu pobytem v Karlových Varech. Užijte si dny plné relaxace a léčebných procedur, které doplníte procházkami v okolní přírodě Slavkovského lesa.
...

Máte dotaz?

Zavolejte nám do naší cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7

Po - Pá: 8:30 - 17:00
PRO KOMPLEXNÍ A PŘÍSPĚVKOVOU LÁZEŇSKOU PÉČI KONTAKTUJTE SVOU ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNU!

Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář s.r.o.

Národní 28, 110 00 Praha 1
O společnosti Kontakty Často kladené dotazy

Kompletní nabídka

Kompletní nabídků lázeňských pobytů v ČR i zahraničí najdete v našem katalogu www.lazne.net .