CZECH SPA & WELLNESS - cestovní kancelář, s.r.o.  PROVOZOVATEL LÁZEŇSKÉHO KATALOGU WWW.LAZNE.NET
KONTAKT: info@lazne.net

Spa Hotel Ulrika ****

Předností Hotelu Ulrika jeho poloha - vše podstatné najdete v jeho těsné blízkosti - zázračné léčivé prameny i centrum společenského, obchodního a kulturního života Karlových Varů.

parkování zdarmarestaurace / jídelnavýtahinternet / WiFiklimatizace na pokoji

Spa Hotel Ulrika
kompletní nabídka relaxačních a wellness pobytů

Popis hotelu:

Hotel Ulrika snoubí tradice pohostinnosti, komfortu, pohodlí a individuálního přístupu ke každému klientovi, po rozsáhlé rekonstrukci v r. 2018 představuje jedinečné prostředí art deco za použití exkluzivních dekorativních předmětů a vybavení.

V hotelu bude přivítání na non-stop recepcí, k dispozici je lobby-bar Goethe s bohatou nabídkou nápojů, dále Billiard klub a hotelová restaurace, která vyhoví svojí nabídkou každému klientovi.

Vlastní hotelový Medical centrum představuje jeho chloubu, neboť nabízí nejmodernější lázeňskou techniku při využití tradičních léčebných metod.

Spa a Wellness centrum Vás okouzlí svým vybavením, k dispozici je plavecký sportovní bazén, masážní bazének, dále Aqua zóna - relaxační bazén s protiproudem a lagunou, vířivku s barevnou terapií, Kneippův chodník, 4 druhy saun (finská, turecká, parní lázeň, ruská baňa) a infra-sauna, dále také relaxační zónu u bazénu. Kosmetický salón nabízím množství ošetření při využití značky Babor. Celková kapacita hotelu je 70 pokojů.

Vybavení pokoje:

K dispozici je více kategorií pokojů, v naší nabídce najdete pokoje kat. Comfort a Superior (ostatní kategorie na vyžádání, za příplatek). Stylové komfortní pokoje jsou vybaveny exkluzivním nábytkem a nejmodernějším zařízením: koupelna se sprchovým koutem, LCD-SAT-TV s plochou obrazovkou, trezor, internet, telefon, bezpečnostní systém, individuální systém větrání.

Stravování:

V hotelové restauraci – snídaně a večere dle menu s obsluhou

Procedury poskytované hotelem:

Viz popis hotelu – Medical centrum nabízí široké spektrum léčebných a lázeňských procedur od pondělí do soboty v časech 07.00-16.00 hod. - fyzioterapii (laserová léčba, rázová vlna, magnetoterapie, radiofrekvence, utrazvuk, lymfodrenáž, hydrocolon-střevní výplach, inhalace, suchá uhličitá koupel, kryokomora, oxygenoterapie, elektroléčba), dále vodoléčebné procedury (koupele, skotské střiky aj.), léčbu teplem, masáže a ostatní. Ve Spa a Wellness centrum najdete množství masáží, zábalů a procedur, přispívajících k prevenci a léčbě různých nemocí, regulaci metabolismu, snížení stresu a obnovení přirozené rovnováhy celého těla a mysli. Wellness je k dispozici 7 dnů v týdnu od 08.00 do 20.00 hod. Fitness je otevřen každý den 24 hodin denně.

Poznámka:

Parkování u hotelu není možné. Pobyt domácích zvířat není v hotelu možný.

Upozornění:

Děti do 2 let (1,99) mohou být ubytování za 50 % z ceny dospělé osoby za ubytování.

Děti od 2 let platí cenu dospělé osoby s možností odečtu ceny za procedury, pokud je nebude chtít využit dospělá osoba pro sebe.

Doporučujeme - výběr z nabídky wellness pobytů

Karlovy Vary - Lázně light

Lázně light

 7 dní / 6 nocí
 od 11 147 Kč SLEVA AŽ 8%
Užijte si léčebný pobyt formou dovolené v příjemném prostředí luxusního hotelu a mezinárodních lázní. Navíc můžete využít státní příspěvek na Váš pobyt.
...
Karlovy Vary - Balíček Hvězdné galaxie na 3 dny

Balíček Hvězdné galaxie na 3 dny

 3 dny / 2 noci
 od 3 774 Kč SLEVA AŽ 14%
Budete ubytováni v nejhezčím pokoji hotelu, zažijete atmosféru kouzelného lázeňského města spojenou s perfektním odpočinkem ve wellness. V balíčku je kromě volného vstupu do Aqua světa a saun, také volný vstup do plaveckého bazénu a 1 procedura.
...
Karlovy Vary - Erlebnispaket "Blumen von Tahiti"

Erlebnispaket "Blumen von Tahiti"

 3 dny / 2 noci
 od 3 774 Kč SLEVA AŽ 14%
Budete ubytováni v nejhezčím pokoji hotelu, zažijete atmosféru kouzelného lázeňského města spojenou s perfektním odpočinkem ve wellness. V balíčku je kromě volného vstupu do Aqua světa a saun, také volný vstup do plaveckého bazénu a 1 procedura.
...
Karlovy Vary - Dokonalý welllness zážitek

Dokonalý welllness zážitek

 4 dny / 3 noci
 od 5 395 Kč SLEVA AŽ 15%
Čtyřdenní balíček pro restart imunity Vám nabízí 3 procedury za pobyt, volný vstup do Aqua zóny, saunového světa i plaveckého bazénu. Stravování je formou polopenze.
...

Máte dotaz?

Zavolejte nám do naší cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7

Po - Pá: 8:30 - 17:00
PRO KOMPLEXNÍ A PŘÍSPĚVKOVOU LÁZEŇSKOU PÉČI KONTAKTUJTE SVOU ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNU!

Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář s.r.o.

Národní 28, 110 00 Praha 1
O společnosti Kontakty Často kladené dotazy

Kompletní nabídka

Kompletní nabídků lázeňských pobytů v ČR i zahraničí najdete v našem katalogu www.lazne.net .